Новорічні фотосесії

Саме час подумати про новорічну фотосесію!!!
Велика новорічна локація у ресторані «Смачно» вже доступна для фотозйомок
Запис у direct або за тел. +38(066) 294 74 30

Вартість: оренда фотостудії + послуги фотографа = 600 грн/год.

Про одяг на новорічну фотосесію:
Підготовка до фотосесії – дуже важливий аспект, від якого на 50% залежить результат зйомки. Оскільки у нас мінімальне бронювання одна година, наша фотолокація має свою атмосферу і стилістику, на зйомку Вам варто підібрати хоча б 2 образи.
Ми для Вас підготували кілька порад, які допоможуть вам у підборі одягу:
1) Кольорова гамма
Одне з найважливіших правил – однакова кольорова гамма одягу. Найбільше підійдуть теплі, пастельні кольори‼Не забуваємо, що в образі має бути стримана гамма, багато кольорів в один образ не змішуємо.
2) Поєднання образів
Новорічна зйомка у фотолокації дає можливість створити різні образи за настроєм та стилістикою. Від святкового – до домашнього. Наприклад:

  • нарядний (святковий) одяг (можуть бути сукні з бархату, шовку, велюру, фатіну або паєток; для чоловіків – класичні штани та сорочка). Під цей образ не забуваємо і про взуття (взуття обов’язково чисте та сухе)
  • домашній одяг : підійдуть масивні в’язані светри, різноманітні сорочки/футболки, в поєднанні з джинсами, піжами, гетри, в’язані шкарпетки. Для дівчат дуже гарне поєднання об’ємного светру з круживним топом. 

3) Аксесуари
Важливим елементом для довершення образу є аксесуари (сережки, обручі, шапочки новорічні/в`язані, гетри, однакові носочки та масивні прикольні тапочки).

Веселого Новорічного настрою всім та чекаємо вас в гості).

Календар зайнятості фотолокації “Смачно”