PHOTO PICTURES

ХОЛСТ

Друк на холсті — один з найбільш відомих способів прикрасити власний інтер’єр. Завдяки фактурі цього матеріалу в поєднанні з натяжкою на якісну раму, фотокартина на холсті створює ефект “музейного шедевру”. Неважливо, що зображено: портрет чи улюблений пейзаж з вашої останньої мандрівки по Карпатах, ми однаково гарно надрукуємо і те, і інше. Друк на холсті зазвичай вибирають прихильники “класичних” рішень.

Зображення друкується на високоякісному холсті. Полотно натягується на дерев’яний каркас (галерейна або планшетна натяжка). Кріплення: «крокодил»

АКРИЛ

Друк фото на акрилі — один з найбільш популярних способів прикрасити інтер’єр. Фото, вкрите акрилом, набуває особливої глибини і світіння. Зображення, надруковані таким способом, виходять об’ємними і особливо яскравими. Настільний акрил це готове оригінальне рішення для Вашого робочого стола, книжкової полиці або комода, а настінні формати зроблять Ваш інтер’єр індивідуальним.

Картина, що друкується фотохімічним способом та покривається прозорим акрилом (оргсклом). Базове кріплення — профільна рама або дерев’яна підставка